Tesky psisik forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rüyamda ******'ü gördüm!! hayır olsun:S

3 posters

rüyamda Atatürk'ü gördüm!! hayır olsun:S Empty rüyamda ******'ü gördüm!! hayır olsun:S

Mesaj  dance_with_dewil Çarş. 14 Kas. - 16:17:29

วocuk Turkiye'nin durumu nasil? Anlat bakalm..>>>- ATAM, Turkiye'nin durumu superrrr, hersey mukemmel.. sen merak etme!>>-Yeni C.Baskani secilmis.. nasil biri?>-Muhtesem biri.. TC tarihinin en basarisiz, beceriksiz disisleri bakani >olarak kayitlara gecmisti.>Cemaat liderinin gudumunde>Daha once mensubu oldugu partiye yapilan devlet yardiminin bir trilyon >lirasini cebine atti ama, dava zaman asimindan dolayi dustu.. sen merak >etme!>>>>- Birinci kadin nasil?>- O'na first lady diyorlar.. Birinci kadinimiz turbanli, K๖skn heryerini >degistiriyor.. daha once disisleri konutunu da degistirmis ucubeye >cevirmisti, cok zevkli biridir!>Bir kac sene once T.C devletini kendi turbani icin AIHM sikayet etti ama >sonra sikayetini geri cekti.. sen merak etme!>>>- Basbakan basarili mi?>-Hemde nasil basarili, onune gelene kufur ediyor, gelmeyene 'ulkeyi terket' >diyor.>Kasimpasa'da kosebasi kahvesinin sahibi Nihat verdi hatirlarsin, ayni onun >agzi ile konusuyor.>Gazeteler onun ve Hukumet aleyhinde tek kelime yazamiyor, sikar biraz.>Maddi durumu da fena degil, aldigi maas ile iki milyar dolar biriktirdi, >Allah icin cok tutumlu ve akilli! ( Ben hesap ettim 20 yil da aldigi >maasin her kurusunu biriktirseydi 1 milyon 225 bin YTL'si olurdu, arada ki >fark nasil olustu kendi de bilmiyor mus! )>Cemaat liderinin kontrolunde..>Kizlarini turban nedeniyle ABD'de okuttu, iki oglunu niye orda okuttu >anlamadim! herhalde onlarda Turbanliydi biz anlamadik.. okul paralarini >hayirsever biri verdi, adam o kadar hayirsever ki devletin soyulmasina bile >yardimci oluyor.. sen merak etme!>>>- TBMM baskani da degismis..>- Evet ' anasini sey ettigimin seyi' gitti , onun yerine kendisi gibi >cemaat liderinin sag kolu olan biri geldi.. ama esi turbanli degil.. sen >merak etme!>>>- Ekonomi iyi mi?>- Hemde nasil.. Cumhuriyet tarihinin en zeki maliye bakani gorevde.>TL'den alti sifir atti ve paramiz cok degerlendi. Kendi cocuklari artik >Trilyonlar goturemiyorlar, cunku sifirlar atildi ya, ondan.. milyonlarla >idare ediyor gariplerim.. sen merak etme!>>>- Dis borcumuz var mi?>- Var ama, ๖nemsiz. 400 milyar dolar.. zehir hafiye bakanimiz dolardan da >sekiz sifir atacakmis.. borc inecek 4 bin dolara, onu da ben odeyecem >anasini satayim.. sen merak etme!>>>- Ter๖r devam mi? ๖nlem aliniyor mu?>- Teror pek ๖nemli degil artik.. herkes sadece konusuyor, askerler sehit >oluyor, kelle hesabi ile cenazeler kalkiyor.. liderlerinden 20 tanesi zaten >elimiz de.. sen merak etme!>>>- Bu guzel haber, liderlerini ๖mr boyu hapisten cikarmasinlar..>- Ne hapsi canim ATAM, biz onlari M. Vekili sectik meclise getirdik, artik >herseyi yasal yapiyorlar.. sen merak etme!>- Referanduma katilim orani nedir?- Bana gore sifir ama hukumete gore %70.. >biliyorsun ben yaratilmislarin en zekisiyim..Referandum oldugu gun 12 >Askerimiz SEHIT edildi! herseyin farkindayim ben.. sen merak etme!>>- Cemaat lideri falan diyorsun, halan var mi seriat tehlikesi.>- Yok, yok seriat tehlikesi kalmadi cok sukur, ็nk seriat geldi bile. >rahatladik, etraf yobaz doldu. Cemaat lideri yurt disinda Turkiye'ye >gelemiyor, zaten gelince Humeyni gibi gelecek, hersey super olacak.. sen >merak etme!>>Egitim nasil peki?5 yil once goreve gelen dinci hukumet zamanin da ilk okul >birinci sinifa baslayan bebeler, bu yil 6'ya gidiyorlar, 5 yil sonra16 >yasin da genc delikanli olacaklar, bu bebelerin beyinleri yikaniyor.. nasil >ki bizim zihnimizden SENI silemiyorlar, bu bebelerin zihninden de yobazlik >silinemeyecek.. anlayacagin 5 yil daha rahatiz, sen merak etme!>>- Biz binlerce sehit, gazi verdik Cumhuriyeti kurabilmek icin, ben >Cumhuriyeti siz genclere emanet ettim.. siz ne yapiyorsunuz?>- Sadece UTANIYORUZ, KAHROLUYORUZ!>>>- Anladigim kadariyle Turkiye'nin gidisati pek iyi degil. Peki tsk>- Ben tesekkur ederim guzel Atam.>- Ne tesekkuru ็ocuk, TSK dedim.>- Anladim ATAM, ben sanal alemde kullanilan kisaltmalari sevmiyorum, onun >icin tsk'nin acilimini yaziyorum.>- TSK dedim, TSK!>- O ne ya?>- BEN SIMDI ึLDM..
dance_with_dewil
dance_with_dewil
Moderatör
Moderatör

rüyamda Atatürk'ü gördüm!! hayır olsun:S Empty Geri: rüyamda ******'ü gördüm!! hayır olsun:S

Mesaj  DELSKEN16 Çarş. 14 Kas. - 17:29:09

çok iyiymiş tüylerim diken diken oldu... teşekkürler
DELSKEN16
DELSKEN16
admins
admins

rüyamda Atatürk'ü gördüm!! hayır olsun:S Empty Geri: rüyamda ******'ü gördüm!! hayır olsun:S

Mesaj  Admin Perş. 15 Kas. - 6:54:21

hayrolsun arkadasım
Admin
Admin
Admin
Admin

https://psisik.yetkin-forum.com